Series
Ratings
17- Movie RoomRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 2.5
SignalRated ★ 4.5
Empress KiRated ★ 1.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.5