Series
Ratings
31
PianoRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
Age of InnocenceRated ★ 5.0
First LoveRated ★ 5.0- Kuk HeeRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0- Bridal MaskRated ★ 4.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0