Titles you rated
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0