Series
Ratings
124
While You Were SleepingRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 3.0
School 2017Rated ★ 0.5
Tomorrow with YouRated ★ 2.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
All About EveRated ★ 3.0
NonstopRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
One More Happy EndingRated ★ 3.5
Mischievous KissRated ★ 2.5
Dal-ja's SpringRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 2.5
RomanceRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.5
Uncontrollably FondRated ★ 2.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Lovers in PragueRated ★ 4.5
My Fair PrincessRated ★ 5.0
Live Up To Your NameRated ★ 3.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 3.5