Series
Ratings
19
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.5
Spring DayRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0