Series
Ratings
29
My GirlRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 1.5
Go Back CoupleRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Can We Get Married?Rated ★ 4.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
My Love Eun DongRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 1.5
The HeirsRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 5.0