Movies
Ratings
113
A Christmas CarolRated ★ 4.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 4.0
CarsRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 5.0- Sydney WhiteRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 5.0
Pitch PerfectRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 5.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Wild ChildRated ★ 4.0
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 4.0
The Prince & MeRated ★ 5.0