Series
Ratings
58
A Thousand KissesRated ★ 4.0- Two WivesRated ★ 3.0
A Good Day for the Wind to BlowRated ★ 4.5
Smile, MomRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 4.0
Take Care of Us, CaptainRated ★ 4.0
Glory JaneRated ★ 4.0
Baby Faced BeautyRated ★ 4.5
Myung Wol the SpyRated ★ 4.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.5
Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.5
Miss KoreaRated ★ 5.0
Tale of ArangRated ★ 4.5
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0
Three BrothersRated ★ 3.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0- You Are My DestinyRated ★ 3.5
Smile AgainRated ★ 4.5- Fairy CommiRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 4.5