Movies
Ratings
1189
Project Hail MaryRated ★ 5.0- Number OneRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
Heaven's GateRated ★ 5.0
Le Cercle rougeRated ★ 5.0
The SpongeBob Movie: Search for SquarePantsRated ★ 4.0- The Great FloodRated ★ 0.5
Meet Me in St. LouisRated ★ 4.0- The Electric StateRated ★ 0.5
The Running ManRated ★ 3.0
The DuellistsRated ★ 5.0
Beverly Hills CopRated ★ 4.0- Smash PalaceRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0- Run to the WestRated ★ 0.5
TogetherRated ★ 4.5
Nobody 2Rated ★ 4.0
The Match Factory GirlRated ★ 4.0