Movies
Ratings
165
JumperRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
UpRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 4.0