Titles you rated
- Dan Da DanRated ★ 4.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
- Chainsaw Man – The CompilationRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
The StudioRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5- Shop of the LampRated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The Secret Lives of AnimalsRated ★ 4.0- RAP:PUBLICRated ★ 3.5
- Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
- The TyrantRated ★ 3.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0
SupergirlRated ★ 3.0
SupergirlRated ★ 3.0