Titles you rated
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.5
Five EnoughRated ★ 3.0- Idle MermaidRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 2.0
IljimaeRated ★ 5.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 5.0
Come Back AliveRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Plus Nine BoysRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 2.5
GleeRated ★ 5.0