Series
Ratings
22- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5- Arcane Season 1Rated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.0- The Glory Part 2Rated ★ 3.0
- The Glory Part 1Rated ★ 3.0
- D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5- Baby ReindeerRated ★ 4.0
- Physical: AsiaRated ★ 3.0
Be with YouRated ★ 5.0
DEATH NOTERated ★ 2.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.0