Series
Ratings
10
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0- Witch HuntRated ★ 4.0

Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0