Series
Ratings
98
Into the SunlightRated ★ 5.0- GhostRated ★ 5.0
- My Fair LadyRated ★ 3.5
School 2Rated ★ 5.0
RivalRated ★ 3.5- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 5.0
Oh! Pil Seung And Bong Soon YoungRated ★ 3.0
MagicRated ★ 5.0
Jeon Woo ChiRated ★ 3.5
BodyguardRated ★ 4.5
Snow WhiteRated ★ 4.0- Jungle Fish Season 2Rated ★ 4.0
Star in My HeartRated ★ 5.0
Dating Agency: CyranoRated ★ 2.5- KAIST Season 1Rated ★ 5.0
MonstarRated ★ 2.0- Six SiblingsRated ★ 5.0
- Rainbow RomanceRated ★ 4.0
Loving YouRated ★ 5.0
PhoenixRated ★ 4.0