Series
Ratings
36- The Art of SarahRated ★ 4.0
TrespassersRated ★ 4.0- Love MeRated ★ 4.0
QuartetRated ★ 4.0- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
- Extremely Inappropriate!Rated ★ 3.0
- Love ScoutRated ★ 3.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
- A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.0
- The DropoutRated ★ 3.5
- Kodoku no Gurume Haishin Original 2~Goro Genin Mamire~Rated ★ 3.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Save Me Season 2Rated ★ 5.0- A Woman Who Plays WithRated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0- Beef Season 1Rated ★ 4.5
- Political FeverRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 5.0