Series
Ratings
133
Queen of ReversalsRated ★ 4.0
StyleRated ★ 4.0
LiveRated ★ 5.0
ResurrectionRated ★ 5.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.0
All About My RomanceRated ★ 2.5
BossRated ★ 4.0
TripleRated ★ 3.5- Youn's KitchenRated ★ 3.5
Man from the EquatorRated ★ 3.0- Dear HeavenRated ★ 4.0

Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0- Witch HuntRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0