Series
Ratings
32- Old Miss DiaryRated ★ 4.5
Capital ScandalRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 1.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.5
Let's EatRated ★ 4.5
SignRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0