Series
Ratings
353
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 3.0- A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.5- Weak Hero Class 1Rated ★ 2.5
- The Art of SarahRated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0- Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
- A Man on the Inside Season 2Rated ★ 4.5
- My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 4.0
SEAL TeamRated ★ 3.0
SEAL TeamRated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 0.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 2.5
We Married as a Job!Rated ★ 1.5- Lovely RunnerRated ★ 1.5