Titles you rated
- You and Everything ElseRated ★ 4.0
- AdolescenceRated ★ 4.0
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
- 내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.5
- Serendipity's EmbraceRated ★ 2.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0- The Midnight Romance in HagwonRated ★ 2.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0- Crash Course in RomanceRated ★ 2.5
- Death's GameRated ★ 4.0
- Love AttackRated ★ 2.5
MovingRated ★ 2.5- XO, Kitty Season 1Rated ★ 2.0
- After LifeRated ★ 3.0
The Summer I Turned Pretty Season 1Rated ★ 3.5- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 4.0