Series
Ratings
122- Mo Season 2Rated ★ 4.0
- Mo Season 1Rated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 3.5- Tires Season 2Rated ★ 4.0
- Tires Season 1Rated ★ 4.0
- Solar Opposites Season 5Rated ★ 4.0
- Solar Opposites Season 4Rated ★ 4.0
- Solar OppositesRated ★ 4.0
- Solar OppositesRated ★ 4.0
- Solar OppositesRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Homeland Season 1Rated ★ 4.0- Low LifeRated ★ 4.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
- BootsRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5- Queen MantisRated ★ 3.0
- Nine PuzzleRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5