Series
Ratings
41
Friends Season 2Rated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
Ugly BettyRated ★ 4.0
SlayersRated ★ 4.5
Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5