Series
Ratings
59
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Partners for JusticeRated ★ 4.0
Her Private LifeRated ★ 3.5
VagabondRated ★ 3.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 2.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5
VIPRated ★ 1.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Graceful FamilyRated ★ 3.0- Romance is a Bonus BookRated ★ 3.5
You Drive Me CrazyRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
365: Repeat the YearRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 5.0
Chicago TypewriterRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0