Series
Ratings
69
The MentalistRated ★ 5.0- Dept. QRated ★ 4.5
- English Teacher Season 2Rated ★ 4.0
- English Teacher Season 1Rated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0- Biklonz Season 5Rated ★ 4.5
- BiklonzRated ★ 4.5
- ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 5.0
- OnmyojiRated ★ 3.0
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 3.0- BiklonzRated ★ 4.5
- BiklonzRated ★ 5.0
- BiklonzRated ★ 4.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 4.0
Brave Bang Bravern!Rated ★ 5.0- Heartstopper Season 3Rated ★ 3.5
Nirvana in FireRated ★ 5.0- She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 4.0
- The AcolyteRated ★ 3.5