Series
Ratings
86- Gen V Season 1Rated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Monsters at Work Season 1Rated ★ 2.5
The Boys Presents: DiabolicalRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
Bambino!Rated ★ 3.0
ハクション大魔王Rated ★ 3.5
In the Name of LoveRated ★ 3.5
Tokyo Love StoryRated ★ 4.0
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 3.0
ObottyamakunRated ★ 3.5
MASKED RIDER BLADERated ★ 4.0
City Hunter Season 1Rated ★ 3.0
Dragon Ball ZRated ★ 3.5
Kinnikuman: Scramble for the ThroneRated ★ 3.5
KinnikumanRated ★ 3.5
Dr. Slump: Arale-chanRated ★ 3.5
Stay GoldRated ★ 4.0
The Laughing SalesmanRated ★ 3.0