Series
Ratings
50- Welcome to SamdalriRated ★ 3.5
- Marry My HusbandRated ★ 3.5
- Twinkling WatermelonRated ★ 3.5
- Running ManRated ★ 3.0
- King the LandRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5- My Lovely LiarRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.5- Dr. Romantic Season 3Rated ★ 4.5
TemptedRated ★ 3.0
Where Stars LandRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0- Village Survival, the EightRated ★ 3.0
- Sixth Sense 2Rated ★ 4.0
- Sixth Sense 3Rated ★ 3.5
Live OnRated ★ 3.5
Love DesignerRated ★ 3.0