Series
Ratings
110
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
One Warm WordRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
IRISRated ★ 2.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0- Love Playlist Season 4Rated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Love Playlist Season 3Rated ★ 3.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 2.5- Potato Star 2013QR3Rated ★ 2.0