Titles you rated
- Mad UnicornRated ★ 4.5
- Nobody Wants This Season 1Rated ★ 3.5
- Genie, Make a WishRated ★ 4.5
- You and Everything ElseRated ★ 4.5
- TempestRated ★ 2.5
- Unknown SeoulRated ★ 5.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
- Mercy for NoneRated ★ 2.0
- The Last of Us Season 2Rated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 4.0- The Couple Next DoorRated ★ 4.0
- The ChairRated ★ 4.0
- The Four SeasonsRated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0- AdolescenceRated ★ 4.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- Study GroupRated ★ 3.5
- Motel CaliforniaRated ★ 3.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
- The Tale of Mrs. OkRated ★ 2.5