Series
Ratings
25
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Welcome to Waikiki Season 2Rated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Ms. HammurabiRated ★ 3.5
PastaRated ★ 5.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0