Series
Ratings
89
Fate/ZeroRated ★ 5.0
Fate/ZeroRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 3.0
Violet EvergardenRated ★ 5.0- My NameRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0- Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Wave, Listen to Me!Rated ★ 3.5
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 4.0
Blood Blockade BattlefrontRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
IRODUKU: The World in ColorsRated ★ 3.5
DororoRated ★ 4.0