Series
Ratings
30
BANANA FISHRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0- Yoo Byung Jae: Too Much InformationRated ★ 3.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5- Chewing GumRated ★ 3.0
- Chewing GumRated ★ 4.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.5
Mad MenRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5