Series
Ratings
20
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 5.0- Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
- The Glory Part 1Rated ★ 4.5

Hot Stove LeagueRated ★ 4.5- Narco-SaintsRated ★ 3.5

The Fiery Priest Season 1Rated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0