Series
Ratings
12- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.5