Titles you rated
- Mercy for NoneRated ★ 2.5
- High Potential Season 1Rated ★ 4.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
- Crime SceneRated ★ 4.5
- Queen of TearsRated ★ 4.0

Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Mr. Queen: The Bamboo ForestRated ★ 3.0
Mr. QueenRated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 5.0- Phantom Singer 2Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5- Crime Scene 3Rated ★ 4.5
- Crime SceneRated ★ 4.5

Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.5- Crime SceneRated ★ 5.0
- Youn's KitchenRated ★ 4.5
- SkinsRated ★ 4.5
- Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0