Movies
Ratings
378
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5- My Favorite Love StoryRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 3.0- No Other ChoiceRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Barking Dogs Never BiteRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0- WhiplashRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 4.5
RomaRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 4.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
- HeroRated ★ 2.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5