Series
Ratings
21- Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
- Narco-SaintsRated ★ 4.0
- Hymn of DeathRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
Damn Good CompanyRated ★ 4.5
You Drive Me CrazyRated ★ 3.0
My Brilliant FriendRated ★ 4.5- Heart Signal Season 3Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
One Spring NightRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 2.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0