Series
Ratings
14
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
GintamaRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5- AdolescenceRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0