Titles you rated
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
On AirRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.5
BigRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 0.5