Series
Ratings
37- First LoveRated ★ 4.0
Forecasting Love and WeatherRated ★ 2.5
The Office Blind DateRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5- Juvenile JusticeRated ★ 3.5
Something in the RainRated ★ 2.5
Kotaro Lives AloneRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 3.5- GlitchRated ★ 3.5
- FollowersRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 0.5
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5
Miss KoreaRated ★ 3.0
Chicago TypewriterRated ★ 2.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 1.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5