Movies
Ratings
201
Take Care of My CatRated ★ 2.0
Murder in the FirstRated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 1.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 1.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 2.0- Sex Is ZeroRated ★ 1.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 5.0- Whispering CorridorsRated ★ 4.0
Dances with WolvesRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 5.0
Suspect XRated ★ 2.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.0