Series
Ratings
121- Queen of TearsRated ★ 4.5
- Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Samurai ChamplooRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Class of LiesRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
The WitcherRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.5