Titles you rated
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.0
La Vie en RoseRated ★ 4.0
Eight BelowRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
The Devil's ViolinistRated ★ 3.5
OfficeRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 4.0
- Blood RainRated ★ 3.0
The ShallowsRated ★ 3.0
Love, LiesRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0