Series
Ratings
72- The DinosaursRated ★ 4.0
- The FrogRated ★ 5.0
- The ManipulatedRated ★ 5.0
- 원주민 공포만화Rated ★ 3.0
- Man Vs BabyRated ★ 5.0
- Taxi Driver Season 3Rated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0- SwitchedRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0- LostRated ★ 5.0
- The Silent SeaRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 5.0