Series
Ratings
231- Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
- A Perfect StoryRated ★ 4.0
- Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
- Formula 1: Drive to Survive Season 7Rated ★ 4.0
- One DayRated ★ 4.5
- Lovely RunnerRated ★ 3.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
- My DearestRated ★ 3.0
- Watashino machino Chiba-kunwa.Rated ★ 3.0
- Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
- What Comes After LoveRated ★ 2.5
- Ao Haru Ride Season 2Rated ★ 4.0
- Ao Haru RideRated ★ 5.0
- Agents of MysteryRated ★ 1.5
- Crime SceneRated ★ 3.0
My Second AoharuRated ★ 5.0
It's NightRated ★ 3.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.0- Kake kara Hajimaru Sayonara no KoiRated ★ 2.0