Series
Ratings
20
I Live AloneRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5- Abnormal SummitRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
SignalRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Men on a MissionRated ★ 4.0