Series
Ratings
440- Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
- Haunted PalaceRated ★ 1.5
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
- Kian's Bizarre B&B Season 1Rated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 4.0- The TyrantRated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 10Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 8Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 9Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 7Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 3.5- K-foodie meets J-foodieRated ★ 3.5
- New Recruit Season 3Rated ★ 3.5
- Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0