Series
Ratings
45
StrangerRated ★ 5.0
May QueenRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 3.5- Abnormal SummitRated ★ 4.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0- Crime Scene 3Rated ★ 4.5
- Crime SceneRated ★ 4.5
- Crime SceneRated ★ 4.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 4.0