Titles you rated
Slow Horses Season 5Rated ★ 1.5- The Price of ConfessionRated ★ 0.5
Slow Horses Season 3Rated ★ 3.5- Slow Horses Season 2Rated ★ 3.5
Slow Horses Season 1Rated ★ 2.5- A Woman Who Swallowed the SunRated ★ 0.5
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 0.5
- Mercy for NoneRated ★ 2.0
- KarmaRated ★ 4.5
- Shop of the LampRated ★ 0.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
- The TyrantRated ★ 3.0
The Chestnut ManRated ★ 3.5- Fool Me OnceRated ★ 3.0
- The WhirlwindRated ★ 2.5
- The 8 ShowRated ★ 2.0

Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0- Angel's ChoiceRated ★ 3.5
Marriage Lyrics For Divorce Music Season 2Rated ★ 3.5