Series
Ratings
251
Amagi Brilliant ParkRated ★ 2.5
Sword Art Online Alternative: Gun Gale OnlineRated ★ 2.5
BarakamonRated ★ 4.0
Hypnosis Mic -Division Rap Battle- Rhyme AnimaRated ★ 3.0
ChiikawaRated ★ 5.0
고래의 아이들은 모래 위에서 노래를 부른다Rated ★ 3.0
CharlotteRated ★ 3.0
Ya Boi Kongming!Rated ★ 3.0- The Orbital ChildrenRated ★ 3.5
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 4.5
Thus Spoke Kishibe RohanRated ★ 4.0
Golden Kamuy Season 4Rated ★ 3.5
86Rated ★ 3.0
Descending Stories: Showa Genroku Rakugo ShinjuRated ★ 4.5
Sonny BoyRated ★ 3.5
Kageki Shoujo!Rated ★ 3.5
Tengoku DaimakyoRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.5- Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5