Movies
Ratings
52
Before SunsetRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
CasperRated ★ 4.0
No.3Rated ★ 5.0
Wrongfully AccusedRated ★ 3.0
Pink FlamingosRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
Stranger Than FictionRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 3.0
UnknownRated ★ 3.0- MapadoRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 4.0